Kontaktirajte nas
Pišite nam
Konfiguriraj halo
Izberite jezik
MENI

Kontaktirajte nas

Kontaktirajte nas
Pokličite nas
Kontaktirajte nas
Pišite nam

Oddelek za izvozno prodajo

Matjaž Vider

tel. +386 41 791 270

e-mail: info@protan-elmark.si

 

 

Slovaška + South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Marta Rozmiarek 
flaga gb  polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 453 673 133
mail 2883236 640 marta.rozmiarek@protan-elmark.pl

 

Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

 

DACH + Benelux

 

Hanna Majchrowicz 
polska v2 flaga de flaga gb

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 512 445 642
icon 157358 640  +49 151 6402 9999
mail 2883236 640 hanna.majchrowicz@protan-elmark.pl

Julia Nawojczyk
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.nawojczyk@protan-elmark.pl

 

North Europe

 

Natalia Werno
flaga ru  

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 517 391 171
mail 2883236 640 natalia.werno@protan-elmark.pl

Mirosław Nawrot 
flaga ru  flaga gb

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 512 445 642
icon 157358 640  +48 571 209 722
mail 2883236 640 miroslaw.nawrot@protan-elmark.com

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

Export Development Manager

 

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka
flaga gb polska v2
Export Development Manager
icon 157358 640  +48 451 060 398
mail 2883236 640 agnieszka.wysocka@protan-elmark.pl

Kontaktni podatki

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 8135-348, +48 61 8195-074, +48 61 8195-496
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Osnovni kapital: PLN 6,670,000
Vnesena v register podjetnikov Državnega Sodnega Registra v Okrožnem Sodišču v Poznanu

Številka računa mBank:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Pošljite povpraševanje

Administrator vaših podatkov je PROTAN ELMARK
KLIKNITE in preberite več o zaščiti vaših podatkov.
Soglasje za obdelavo osebnih podatkov.
Soglasje za stik v elektronski obliki (e-pošta)Soglašam

Pokličite nas

+386 41 791 270

Distributer na Poljskem

Matjaž Vider

tel. +386 41 791 270

e-mail: info@protan-elmark.si

Ali neposredno s prodajnim oddelkom

Elżbieta Dunowska
Export Sales Manager
Patrycja Smorawińska
Export Sales Specialist
Marta Rozmiarek
Export Sales Specialist